0 216 395 79 79

Yardım Masası

Bayilik Talebi

İhtiyaç Analizi

Çözümler / Aksesuarlar

IP Kamera ile Hareket Denetimi ve Video Kaydı


Ortamdaki hareketlerin yada içeri girenlerin resimlerinin kaydedilmesi, arşivlenmesi ve yetkililere e-posta ile resimli olarak bilgilendirme olarak gönderilmesini sağlar.
İstenirse sürekli yada hareket anında video kayıt ve arşiv seçeneği vardır.

SMS ve Arama Modülü


Ortama ait herhangi bir ortam parametresinin, tanımlanmış normal değer aralığının dışında bir değer alması durumunda yekilileri sms göndererek ve/veya telefon ile arayarak bilgilendirir. Sensaway merkezi yönetim yazılımı ile entegre çalıştığı için tek modül, tek SIM kart ve tek hat kullanımı ile çok lokasyonlu uygulamalarda yönetim ve maliyet avantajı sağlar.

Sensaway yönetim yazılımı, internet üzerinden kurumunuza ait mevcut web SMS uygulama entegrasyonu ile entegre edilebilir. İstenirse hazır sesnsaway web sms paketleri ile bu hizmet alınabilir.

Smart SMS ve Arama Modülü


Normal Sms ve Arama Modülü’nün özellikleri haricinde aşağıdaki smart özellikler mevcuttur:

- Elektrik kesintilerinde 24 saate kadar dahili pil üzerinden besleme.

- Sensaway Yönetim Yazılımı’nın çalışma denetimi.

- Ethernet üzerinden bağlanabilme.

- Enerji kesilmelerinde bildirim gönderebilme.

Enerji Yönetimi & Verimliliği
(Analizör Lisansı)


TCP / IP Yada SNMP üzerinden ağa bağlanabilen Enerji Analizör modellerimiz ile enerji kullanımınızı, kalitesini ve verimliliğini anlık olarak izleyebilir, bildirimler alabilirsiniz.

Sensaway Pro ve Sensaway Mobile özellikleri ile enerji takibi, verilerin saklanıp-arşivlenmesi, ve bu verilerden oluşturulan analizler doğrultusunda enerji tüketiminin optimizasyonu, enerji masraflarının düşürülmesi, ve sürdürülebilir enerji hedeflerine ulaşmak artık çok kolay.

Analizör Modeli Faz
Mpr25S_1F 1
Mpr25S_3F 3
Mevcut Ürün Lisansı Cihazınıza Bağlı
Tablodaki modellerimiz ile yada mevcut analizörleriniz için Sensaway Lisansı almak yoluyla Enerji izleme ve yönetiminde Sensaway farkını hissedin.

Zaman Ayarlı Yedek Klima Kontrol ÜniteleriKK101 Yedek Klima Kontrol Ünitesi


BİR SENS Ortam İzleme Sistemleri ile Yedek Klima Panosu birlikte kullanıldığında,

Kullandığınız mevcut klimanın arızalanması ya da sistem odasının tanımlanmış aralıklarda soğutulamıyor olması durumunda, yedek olarak ayırdığınız klimanın devreye alınarak çalıştırılmasını,

Sistem Odası sıcaklığı tanımlı aralığa düştüğünde yedek klimanın tekrar devreden çıkarılmasını sağlar.

Artık yedek klimanızı gerektiğinde otomatik olarak çalıştırmak suretiyle klimanızın ömrünü uzatmak ve enerji tasarrufu sağlamak elinizde !


KK102 Eş Yaşlandırma Ünitesi


BİR SENS Ortam İzleme Sistemleri ile Zaman Ayarlı Yedek Klima Panosu birlikte kullanıldığında,

2 ayrı klimanın günde 12’şer saat ara ile sıralı çalıştırılmasını,

Çalışma zaman aralığı esnasında çalışması gereken bir klimanın arızalanması ya da sistem odasının tanımlanmış aralıklarda soğutulamıyor olması durumunda, yedek olan klimayı da devreye alarak her iki klimanın birlikte çalıştırılmasını,

Sistem Odası sıcaklığı tanımlı aralığa düştüğünde yedek klimanın tekrar devreden çıkarılmasını sağlar.

Artık klimalarınızın dinlendirilerek çalıştırılması sayesinde ömürlerini uzatmak ve yedeğininde sadece gerektiğinde çalıştırılıyor olması sayesinde enerji tasarrufu sağlamak elinizde !

Sesli ve Görsel Uyarı Modülü (siren)


Ortama ait herhangi bir ortam parametresinin, tanımlanmış normal değer aralığının dışında bir değer alması durumunda yekilileri siren ve ışık yoluyla sesli/görsel olarak bilgilendirir. İstenilen mesafede konumlandırılabilir. Bu özelliği sayesinde oda dışına yada güvenlik personelinin bulunduğu odalara cat-6 kablo ile uzatılabilir.
Üzerinde bulunan pil sayesinde elektrik kesintisi durumunda çalışmaya devam eder.

Web SMS Entegrasyonu


Sensaway yönetim yazılımı, internet üzerinden kurumunuza ait mevcut web SMS uygulaması ile entegre edilebilir. İstenirse hazır sensaway web sms paketleri ile bu hizmet alınabilir.