8. Teknoloji Zirvesi Mersin

8. Teknoloji Zirvesi Mersin

25
Nisan
2022

Efa Bilişim tarafından 8.si düzenlenen Mersin Teknoloji Zirvesi’ nde Birtech Teknoloji de yer aldı.

Teknoloji Zirvesinde misafirlere, Efa Bilişimin projelerinde kullandığı; BirSens, HPE, Aruba, Microsoft, Veeam, TrendMicro markaları ile ilgili ürün lansmanları ve ilgili ürünlerden nasıl daha fazla verim elde edilebileceği ile ilgili sunum yapıldı. Sadece iş konsepti ile kalmayan bu organizasyonda çeşitli aktiviteler, oyunlar, yarışmalar ve canlı müzik gibi etkinlikler ile devam etti.

Birtech teknoloji olarak bölge genelinde bulunan son kullanıcılara; yapılan yatırımların fiziksel güvenlik, ortam koşulları ve altyapı ekipmanlarının merkezi olarak izlenmesinin önemini, geri dönüşüm maliyetini ve kazandırdığı zaman ile ilgili çeşitli sunumlar Ankara bölge müdürümüz Murat Tutar tarafından yapıldı.

Bölgede 8. Teknoloji Zirvesini düzenleyen Efa Bilişim yetkililerine ve değerli vakitlerini ayıran müşterilerimize teşekkür ederiz.

 

Diğer Bloglar
Tümünü Gör
DCF Datacenter Expo & Conference tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenen  Türkiyenin Veri Merkezi fuarında her sene olduğu gibi bu sene de yerimizi aldık. Veri merkezinin bileşenlerini oluşturan ürünler ile ilgili son teknoloji ürünler ile bilgilendirmeler yapılan bu etkinlikte bizler de yeni ürünlerimiz ile ilgili
Devamını Oku
Expo tech tarafından bu sene ikincisi düzenlenen  İnovasyon Sanayi ve Teknoloji fuarında her sene olduğu gibi bu sene de yerimizi aldık.  Ayrıca bu sene fuarın teknoloji sponsoru olarak da desteklerimizi sunduk. Savunma sanayi ve teknoloji konseptine sahip bu etkinlikte bir çok kurum ve kuruluşlar ile bir araya geldik
Devamını Oku