Şirkete Genel Bakış

Çözüm ortaklarımız ile güven odaklı çalışıyoruz.

BirTech Bilgi Teknolojileri olarak, Elektronik ve Bilgi Teknolojileri sektöründe 30 yıllık tecrübeye sahibiz. Kurumsal açıdan değerli her türlü ortamın fiziksel, çevresel ve elektriksel ortam koşullarının anlık denetlenmesi ve uzaktan izlenmesi konularında 20 yıldır ar-ge ve ürün geliştirme konularında çalışmaktayız.

Donanım olarak BirSens, yazılım olarak Sensaway markaları altında farklı konfigürasyon ve modellerde geniş yelpazede hazır çözümler sunmaktayız. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda gelişen teknolojileri de kullanarak sürekli yeni çözümler üretmeye çalışıyor ve yine bu doğrultudaki ar-ge faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Müşterilerimize satış öncesi ihtiyaç analizinden başlayarak, gereksinim ve maliyet açısından en uygun çözümün devreye alınması, optimizasyonu, verimli kullanım eğitimlerinin verilmesi; satış sonrası hızlı, güvenilir desteğimiz ile her aşamada hizmet ve çözüm üretmekteyiz.

Çözüm ortaklarımız ile güven odaklı çalışarak ve mevcut müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasını birincil misyon edinerek, yeni çözüm ortaklarına ve müşterilere ulaşmayı vizyonumuzda tutuyoruz.