2. İnovasyon Sanayi ve Teknoloji Fuarı İzmir

2. İnovasyon Sanayi ve Teknoloji Fuarı İzmir

14
Eylül
2022

Expo tech tarafından bu sene ikincisi düzenlenen  İnovasyon Sanayi ve Teknoloji fuarında her sene olduğu gibi bu sene de yerimizi aldık.  Ayrıca bu sene fuarın teknoloji sponsoru olarak da desteklerimizi sunduk.

Savunma sanayi ve teknoloji konseptine sahip bu etkinlikte bir çok kurum ve kuruluşlar ile bir araya geldik.

Özellikle Micro DC ürünümüzün ön planda olduğu bu etkinlikte müşteri ve çözüm ortaklarımıza yeni ürünlerimizden bahsettik.

Katılım sağlayan, çok kıymetli komutanlarımıza, rektörlerimize, bilgi işlem direktörleri ve personellerine, çözüm ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliriz, önümüzdeki sene tekrar görüşmek dileğiyle..

 

Diğer Bloglar
Tümünü Gör
Karadeniz bölgesinde; Ravnet danışmanlık tarafından 2.si düzenlenen Ordu bilişim günlerinde katılımcılara yeni ürünlerimizin lansmanı yapıldı. Bilişim alt yapısına sahip ve Bilişim alt yapısı kuran Giresun, Ordu, Samsun illerinden gelen kamu ve özel kurum yetkililere bilgiler aktarıldı. Standımız da katılımcılara canlı ü
Devamını Oku
Efa Bilişim tarafından 8.si düzenlenen Mersin Teknoloji Zirvesi’ nde Birtech Teknoloji de yer aldı. Teknoloji Zirvesinde misafirlere, Efa Bilişimin projelerinde kullandığı; BirSens, HPE, Aruba, Microsoft, Veeam, TrendMicro markaları ile ilgili ürün lansmanları ve ilgili ürünlerden nasıl daha fazla verim elde edilebile
Devamını Oku